..:: Rinia ::.. - Portal


Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Latest topics
» internet slot games
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyThu Aug 04, 2011 12:24 am by Guest

» Canadian Food And Drug
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyWed Aug 03, 2011 9:14 pm by Guest

» Blu-ray to iPad Ripper rip Blu glimmer DVD movies for iPad
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyWed Aug 03, 2011 6:25 pm by Guest

» Mlb Players And Drugs
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyWed Aug 03, 2011 6:13 pm by Guest

» ęåėåēķīäīšīęķūé ćčķåźīėīćč’
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyWed Aug 03, 2011 5:56 pm by Guest

» It's so great that you share this with us
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyWed Aug 03, 2011 3:28 pm by Guest

» Soy and fish oil may help prevent heart attacks
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyWed Aug 03, 2011 2:11 pm by Guest

» best oil for health
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyWed Aug 03, 2011 9:57 am by Guest

» The Bbrain On Drugs
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyTue Aug 02, 2011 3:02 pm by Guest

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
free forum
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
115 vjeēja Edna Parker, personi mė i vjetėr nė botė
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyThu May 01, 2008 11:55 am by Qendr@King
E diela ishte njė ditė e madhe pėr Edna Parker. Miqtė dhe familjarėt e saj ishin mbledhur pėr tė festuar datėlindjen e 115-tė tė saj. Parker ishte lindur mė 20 prill tė vitit 1893. Nė gushtin e vjetėm ajo ka hyrė nė librin e Ginisit si personi mė i vjetėr nė botė, rekord qė deri atėherė mbahej nga portugezja Maria de Jesus.

Comments: 0
Martesa Jolie/Pitt nė qershor
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyThu May 01, 2008 11:54 am by Qendr@King
Brad Pitt dhe Angelina Jolie do tė martohen gjatė muajit qershor, kanė raportuar mediat e huaja. Ēifti thuhet se do tė martohet nėpėrmjet njė ceremonie shumė private vetėm me disa miq dhe familjarė.

Comments: 0
Shakira bėn thirrje pėr edukimin e fėmijėve tė varfėr
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyThu May 01, 2008 11:53 am by Qendr@King
Kėngėtarja kolumbiane Shakira i ėshtė bashkuar kongresistes Nita Lowey dhe mė shumė se 50 studentėve pėr tė bėrė thirrje qė tė pėrpilohej njė ligj qė do tė siguronte edukimin e fėmijėve tė vendeve tė varfra. Pjesėmarrja e fitueses sė ēmimit “Grammy” nė kėtė ngjarje ishte pjesė e fushatės globale “Java e Edukimit” nė Uashington DC qė nisi tė hėnėn dhe do tė pėrmbyllet mė 27 prill.

Comments: 0
Bėhen tė ditur tė nominuarit e “VFM 2008”
..:: Rinia-Ks ::.. - Portal EmptyThu May 01, 2008 11:52 am by Qendr@King
Vikendi pėr jurinė e sivjetme tė shpėrblimeve video-muzikore “Video-festi muzikor” ka qenė mjaft i vėshtirė. Nga 180 video-klipe vetėm 31 prej tyre juria ka nominuar nė 15 kategori tė ndryshme tė shpėrblimeve videomuzikore.

Comments: 0
Poll
Forum
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 14 on Thu Nov 21, 2013 8:29 am
Statistics
We have 14 registered users
The newest registered user is eugnabilkj

Our users have posted a total of 111 messages in 90 subjects