..:: Rinia ::..


Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

View unanswered posts
 

Tema Shoqėrore

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Rregullat Ne Forum

Nė kėtė forum ne do tju lajmėrojmė pėr tė gjitha te rejat nga forumi, dhe ēdo gjė qė do tė bėhet me forum sė pari do jeni tė lajmruam apo do bėjmė sondazhe pėr tė parė se jeni dakord me ndryshimet apo jo. Gjithashtu kėtu janė rregullat tė cilave secili antar duhet tju pėrmbahet.
33Sun Jul 31, 2011 7:24 pm
Guest improved search engine ranking backlinks service
No new posts

Prezantimet Ne Forum

Trego gjysem biografinė tėnde. Emri , Vendi , Hobi etj
613Thu Jun 18, 2009 8:45 pm
Linda Linda Kėtu <3
No new posts

Dashuria

Ndjenja pa fund , tregime te ndryshme e cila vetėm dashuria dhe seksi e bėn nė jetė..
34Fri May 02, 2008 3:56 pm
dj lidi A Keni Pas Najher Femen ?
No new posts

Besimi Fetar

Teorite dhe zhvillimet e ēdo feje. Diskutime mbi lindjen e tyre.
1515Thu Aug 04, 2011 12:24 am
Guest internet slot games
No new posts

Poezi

Lexoni atė qė dėshironi , shkruaj atė qė e ndjeni.
13Thu May 01, 2008 1:04 pm
Qendr@King Poezit Ketu !
No new posts

Muzika

Komente, partitura, albume tė reja, tekste dhe shkėmbim informacioni mbi muzikantėt kosovare e tė huaj.
33Fri May 02, 2008 4:48 pm
dj lidi Albumi “Anywhere I Lay My Head” i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj
No new posts

Humor

Barcoleta , kashelashe , vicaa gjithqka qe na ben me qesh
66Wed Aug 03, 2011 6:13 pm
Guest Mlb Players And Drugs
No new posts

Lojra te Pc-se

Ketu gjithqka rreth lojerave te PC
12Fri May 02, 2008 4:42 pm
dj lidi Lojra Per Pc
No new posts

Kuzhina & Arti i Te Gatuarit

Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota
33Thu May 01, 2008 12:26 pm
Qendr@King Tullumba.....
No new posts

Pershendetje Dhe Urime

Nė Temen Pėrshėndetje Dhe Urime Mundeni Tė Ia Uroni Graden Ndonjė Antari Apo Ta Pėrshėndesni Ndonje !!! Gjithashtu Dhe Festat Qė Kemi...
24Mon Jul 06, 2009 4:51 pm
Linda pershendetje per Linda
No new posts

Historia Shqiptare

Kontribute e diskutime mbi historinė e dokumentuar.
11Thu May 01, 2008 12:33 pm
Qendr@King Sundimi Osman
No new posts

Pyetje & Pergjigjje

Ky eshte nje nder forumet me te rendesishme qe ka QendraKing-Boss. Kėtu gjithashtu mund tė bėjme pytje, nė kėtė forum do tju jepet ndihma sa mė e shpejt dhe do te keni ndihmė tė siguruar, staffi i Vs-Team sė bashku me gjithė antaret tjerė ndihmon juve tė perballoni atė program apo debat dhe tė zgjedhni me ndihmėn tonė.
24Fri May 02, 2008 4:39 pm
dj lidi Si po Kaloni ne Rinia-Ks

Shkenca

 
No new posts

Interneti Dhe Shqiptaria

Ndėrmjet ėndrrės sė djeshme nė errėsirė dhe realitetit virtual sot dhe nesėr... Pėrdorimi, funksioni i informimit dhe ai social i internetit. Komente mbi faqet kosovare nė internet.
44Sat Jul 30, 2011 3:22 am
Guest Alle bijzondere dingen in de zaanstreek
No new posts

Mjeksia

Gjithshka mbi menyren se si funksionon trupi i njeriut si dhe problemet e tij qe nga lindja e deri ne vdekje.
45Fri May 02, 2008 4:45 pm
dj lidi Peshku, ushqimi qė na bėn tė jetojmė 100 vjeē
No new posts

Fizikė dhe Astronomi

Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Yjet dhe yjėsitė.
33Thu May 01, 2008 12:38 pm
Qendr@King Zbulohet "kloni" i Tokės
No new posts

Matematike Dhe Gjeometri

Problema, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.
12Fri May 02, 2008 4:42 pm
dj lidi Program Per mi Zgjell Detyrat e Matematikes

Arti & Kultura

 
.No new posts

Moda Dhe Estetika

Moda dhe Estetika, dėshirat pėr bukuri tė pėrjetshme, veshje tė kohėve tė fundit, gjithēka qė mund t'ju bėjė sa mė tėrheqės/e ndaj partnerit/partneres.
1011Wed Aug 03, 2011 9:14 pm
Guest Canadian Food And Drug
.No new posts

Show Bizz

Informacione dhe diskutime rreth show biznesit , kinematografis dhe filmit vendor dhe nderkombetar!
44Thu May 01, 2008 11:55 am
Qendr@King 115 vjeēja Edna Parker, personi mė i vjetėr nė botė
.No new posts

Arti Figurativ

Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
24Fri May 02, 2008 4:40 pm
dj lidi A Merreni Me Arte Figurative !
.No new posts

Televizioni Dhe Filmat

Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
45Thu May 01, 2008 4:42 pm
Qendr@King Filmi me i Frikshem qe Keni pare Ndonjeher !

Sport

 
..No new posts
Futbolli
Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate, pjesa e tifozėve. Futbollistėt kosovarė jashtė,Champions League.
55Thu May 01, 2008 4:54 pm
Qendr@King Kuiz Nga Futbolli
..No new posts
Sporte Tjera
Formula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj.
00
Tema Shoqėrore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked