..:: Rinia ::..


Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

View unanswered posts
 

Arti & Kultura

 
TopicsPosts
Last Posts
No new posts

Moda Dhe Estetika

Moda dhe Estetika, dėshirat pėr bukuri tė pėrjetshme, veshje tė kohėve tė fundit, gjithēka qė mund t'ju bėjė sa mė tėrheqės/e ndaj partnerit/partneres.
1011Wed Aug 03, 2011 9:14 pm
Guest Canadian Food And Drug
No new posts

Show Bizz

Informacione dhe diskutime rreth show biznesit , kinematografis dhe filmit vendor dhe nderkombetar!
44Thu May 01, 2008 11:55 am
Qendr@King 115 vjeēja Edna Parker, personi mė i vjetėr nė botė
No new posts

Arti Figurativ

Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
24Fri May 02, 2008 4:40 pm
dj lidi A Merreni Me Arte Figurative !
No new posts

Televizioni Dhe Filmat

Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
45Thu May 01, 2008 4:42 pm
Qendr@King Filmi me i Frikshem qe Keni pare Ndonjeher !

Sport

 
No new posts

Futbolli

Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarėt tuaj tė preferuar, rezultate, pjesa e tifozėve. Futbollistėt kosovarė jashtė,Champions League.
55Thu May 01, 2008 4:54 pm
Qendr@King Kuiz Nga Futbolli
No new posts

Sporte Tjera

Formula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj.
00
Arti & Kultura Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

New postsNew postsNo new postsNo new posts  Forum is lockedForum is locked