..:: Rinia ::..

Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Shakira bėn thirrje pėr edukimin e fėmijėve tė varfėr

Go down 
AuthorMessage
Qendr@King
Administrators
Administrators
avatar

Number of posts : 53
Age : 24
Vendndodhja ? : Italy
Registration date : 2008-04-30

PostSubject: Shakira bėn thirrje pėr edukimin e fėmijėve tė varfėr   Thu May 01, 2008 11:53 am

Kėngėtarja kolumbiane Shakira i ėshtė bashkuar kongresistes Nita Lowey dhe mė shumė se 50 studentėve pėr tė bėrė thirrje qė tė pėrpilohej njė ligj qė do tė siguronte edukimin e fėmijėve tė vendeve tė varfra. Pjesėmarrja e fitueses sė ēmimit “Grammy” nė kėtė ngjarje ishte pjesė e fushatės globale “Java e Edukimit” nė Uashington DC qė nisi tė hėnėn dhe do tė pėrmbyllet mė 27 prill.
Back to top Go down
View user profile http://rinia-ks.forumotion.com
 
Shakira bėn thirrje pėr edukimin e fėmijėve tė varfėr
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..:: Rinia ::.. :: Tema Shoqėrore :: Shkenca :: Arti & Kultura :: Show Bizz-
Jump to: