..:: Rinia ::..

Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Martesa Jolie/Pitt nė qershor

Go down 
AuthorMessage
Qendr@King
Administrators
Administrators
avatar

Number of posts : 53
Age : 24
Vendndodhja ? : Italy
Registration date : 2008-04-30

PostSubject: Martesa Jolie/Pitt nė qershor   Thu May 01, 2008 11:54 am

Brad Pitt dhe Angelina Jolie do tė martohen gjatė muajit qershor, kanė raportuar mediat e huaja. Ēifti thuhet se do tė martohet nėpėrmjet njė ceremonie shumė private vetėm me disa miq dhe familjarė.
Back to top Go down
View user profile http://rinia-ks.forumotion.com
 
Martesa Jolie/Pitt nė qershor
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..:: Rinia ::.. :: Tema Shoqėrore :: Shkenca :: Arti & Kultura :: Show Bizz-
Jump to: