..:: Rinia ::..

Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 115 vjeēja Edna Parker, personi mė i vjetėr nė botė

Go down 
AuthorMessage
Qendr@King
Administrators
Administrators
avatar

Number of posts : 53
Age : 24
Vendndodhja ? : Italy
Registration date : 2008-04-30

PostSubject: 115 vjeēja Edna Parker, personi mė i vjetėr nė botė   Thu May 01, 2008 11:55 am

E diela ishte njė ditė e madhe pėr Edna Parker. Miqtė dhe familjarėt e saj ishin mbledhur pėr tė festuar datėlindjen e 115-tė tė saj. Parker ishte lindur mė 20 prill tė vitit 1893. Nė gushtin e vjetėm ajo ka hyrė nė librin e Ginisit si personi mė i vjetėr nė botė, rekord qė deri atėherė mbahej nga portugezja Maria de Jesus.
Back to top Go down
View user profile http://rinia-ks.forumotion.com
 
115 vjeēja Edna Parker, personi mė i vjetėr nė botė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DealsDirect's Parker Pen Giveaway
» Peter Parker (Spider-Man) Meets The-One-Above-All
» [Quįn bar] Outlast Viet Hóa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..:: Rinia ::.. :: Tema Shoqėrore :: Shkenca :: Arti & Kultura :: Show Bizz-
Jump to: