..:: Rinia ::..

Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 “Muzeu me kitarė” i Keith Richards -it

Go down 
AuthorMessage
Qendr@King
Administrators
Administrators
Qendr@King

Number of posts : 53
Age : 25
Vendndodhja ? : Italy
Registration date : 2008-04-30

“Muzeu me kitarė” i Keith Richards -it Empty
PostSubject: “Muzeu me kitarė” i Keith Richards -it   “Muzeu me kitarė” i Keith Richards -it EmptyThu May 01, 2008 1:09 pm

Keith Richards dėshiron tė hapė njė muze tė kitarės. Kitaristi i grupit legjendar “The Rolling Stones” ka njė koleksion prej rreth 3,000 kitarave dhe duket tė ketė vendosur t’ia shfaqė publikut pasi qė nuk ka kohė tė interpretojė nė tė gjitha.
Back to top Go down
View user profile http://rinia-ks.forumotion.com
 
“Muzeu me kitarė” i Keith Richards -it
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..:: Rinia ::.. :: Tema Shoqėrore :: Muzika-
Jump to: