..:: Rinia ::..

Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Aktori dhe Aktorja e Preferuar

Go down 
AuthorMessage
Qendr@King
Administrators
Administrators
Qendr@King

Number of posts : 53
Age : 25
Vendndodhja ? : Italy
Registration date : 2008-04-30

Aktori dhe Aktorja e Preferuar Empty
PostSubject: Aktori dhe Aktorja e Preferuar   Aktori dhe Aktorja e Preferuar EmptyThu May 01, 2008 4:37 pm

Brad Pitt / Angelina Jolie

............
Back to top Go down
View user profile http://rinia-ks.forumotion.com
 
Aktori dhe Aktorja e Preferuar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..:: Rinia ::.. :: Tema Shoqërore :: Shkenca :: Arti & Kultura :: Televizioni Dhe Filmat-
Jump to: