..:: Rinia ::..

Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Urime Graden VIP lidi

Go down 
AuthorMessage
Qendr@King
Administrators
Administrators
Qendr@King

Number of posts : 53
Age : 25
Vendndodhja ? : Italy
Registration date : 2008-04-30

Urime Graden VIP lidi Empty
PostSubject: Urime Graden VIP lidi   Urime Graden VIP lidi EmptyFri May 02, 2008 4:33 pm

urime graden e VIP
Back to top Go down
View user profile http://rinia-ks.forumotion.com
dj lidi
VIP
VIP
dj lidi

Number of posts : 14
Vendndodhja ? : prizren
Registration date : 2008-05-02

Urime Graden VIP lidi Empty
PostSubject: Re: Urime Graden VIP lidi   Urime Graden VIP lidi EmptyFri May 02, 2008 4:43 pm

flm edhe juve ju faleminderoj per graden qe me keni dhan
Back to top Go down
View user profile
 
Urime Graden VIP lidi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..:: Rinia ::.. :: Tema Shoqërore :: Pershendetje Dhe Urime-
Jump to: