..:: Rinia ::..

Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Albumi “Anywhere I Lay My Head” i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj

Go down 
AuthorMessage
dj lidi
VIP
VIP
dj lidi

Number of posts : 14
Vendndodhja ? : prizren
Registration date : 2008-05-02

Albumi “Anywhere I Lay My Head” i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj Empty
PostSubject: Albumi “Anywhere I Lay My Head” i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj   Albumi “Anywhere I Lay My Head” i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj EmptyFri May 02, 2008 4:48 pm

Albumi debutues i aktores Scarlett Johansson “Anywhere I Lay My Head” siē duket reflekton stilin e saj tė jetesės. "Albumi im i pėrshtatet mėnyrės sime tė jetesės", ka thėnė aktorja pėr numrin e muajit maj tė revistės “Spin”. Ajo gjithashtu ka tėrhequr njė paralele nė mes vetes dhe tė famshmeve tė tjera, qė njėherėsh kanė kėnduar e aktruar. "Nuk kam lidhje as me Lindsay Lohan as me Paris Hilton, qoftė pėr nga mėnyra se si jetoj apo muzika qė dėgjoj", ėshtė shprehur Johansson. "Ato mbase bėjnė muzikė qė pėrputhet me jetėn e tyre - 'A nuk do tė ishte mirė qė tė kėrcenin me kėngėn time nė njė klub nate?'", ka shtuar ajo. Albumi i Scarlett-it ėshtė incizuar gjatė 2007-ės, ndėrsa do tė lansohet mė 20 maj tė kėtij viti. Incizimi i saj i ri tashmė ka tejkaluar suksesin e Jessica Simpson-in, e cila ka ēmuar lartė talentin e koleges. "E respektoj shumė atė, mendoj se ėshtė njė person shumė i talentuar ndonėse e re nė moshė", ka thėnė Jessica pėr revistėn “Esquire”. "Dhe ėshtė jashtėzakonisht e bukur. Plus, punon me mė tė mirėt prej mė tė mirėve", ka pėrfunduar ajo. Albumi i artistes pėrfshin njė kėngė origjina dhe 10 pėrpunime tė kėngėve tė Tom Waits-it.
Back to top Go down
View user profile
 
Albumi “Anywhere I Lay My Head” i aktores Scarlett Johansson nė shitje mė 20 maj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..:: Rinia ::.. :: Tema Shoqėrore :: Muzika-
Jump to: