..:: Rinia ::..

Vendi Ku Mblidhen Rinia Shqiptare
 
HomePortalCalendarGalleryFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 pershendetje per Linda

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
follow_meNumber of posts : 1
Registration date : 2009-07-05

PostSubject: pershendetje per Linda   Mon Jul 06, 2009 12:45 am

oj lind pershendetje po se sheh kurkush hahahha pershendetje me kangen dul linda te bunari per vushtrrin e ka marr malli haahah qe ja nisi me kcy kjo Very Happy ajde tungiiii
Back to top Go down
View user profile
LindaNumber of posts : 7
Age : 22
Vendndodhja ? : Londėr
Registration date : 2009-06-18

PostSubject: Re: pershendetje per Linda   Mon Jul 06, 2009 4:51 pm

Hhahahahahhahahaa...O Faliminderit shume...Gjithashtu ehde un Ty te pershendes shume.. sunny cheers
Back to top Go down
View user profile
 
pershendetje per Linda
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
..:: Rinia ::.. :: Tema Shoqėrore :: Pershendetje Dhe Urime-
Jump to: